• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kamianets-Podilskiy - Slupsk

Terletskiy Petro
Odjezdy: 13 Června, 15 Června, 17 Června, 19 Června, 21 Června, 23 Června, 25 Června, 27 Června, 29 Června, 1 Července
  1. 13:00Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  2. 17:30Chortkiv Aut. Nádr., ul. Копичинецька,22
  3. 18:05Terebovlya Aut. Nádr., ul. Knjazja Vasylka, 75
  4. 18:55Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  5. 20:00Zolochiv Aut. Nádr., ul. Brodivska, 2
  6. 21:25Lviv Aut. Zastavka, naproti obchodní dům "Skrynia" (blízko parkoviště)
  7. 23:00Chervonohrad Cerpaci stanice "OKKO", ul. Lvivska, 51
  8. 00:30Rava Ruska celnice (UA-PL)
  9. 01:00Hrebenne celnice (PL-UA)
  10. 03:00Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  11. 05:25Grójec ul.Armii Krajowei, supermarket "Kaufland"
  12. 06:25Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  13. 08:10Plock Vlak. Nádr., ul. Dworcowa 46
  14. 09:20Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei, 65
  15. 10:20Torun Aut. Nádr., ul. Dąbrowskiego, 8/24
  16. 11:15Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska, 58
  17. 13:15Gdansk Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 12
  18. 14:00Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji, 1
  19. 14:35Wejherowo Aut. Nádr. ul. Kwiatowa, 15
  20. 15:50Slupsk Aut. Nádr., ul. Hugona Kołłątaja, 15A
  • Dopravce: Terletskiy Petro
  • Doplňující informace: Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 2 ks. (40х50х50) + příruční zavazadlo - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky. Povolit přepravu psů a koček v přítomnosti všech dokumentů (v sezóně - informace potřebné k určení). Skládaný kočárek

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací