• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kryvyi Rih - Moskva (21:00)

Klimenko S.I. FOP
Odjezdy: 14 Kvě, 15 Kvě, 16 Kvě, 17 Kvě, 18 Kvě, 19 Kvě, 20 Kvě, 21 Kvě, 22 Kvě, 23 Kvě
  1. 21:00Kryvyi Rih Aut. zastávka "SevGOK", ul. Cherkasova
  2. 21:05Kryvyi Rih Aut. zastavka "17 kvartal", ul. Charivna, 1B
  3. 21:10Kryvyi Rih Aut. Zastávka "44 Kvartal", ul. Shchepkina, 9
  4. 21:15Kryvyi Rih Market "Terra", 5th Zarichnyi microdistrict, 11K
  5. 21:20Kryvyi Rih Market "ATB", 173 kvartal, ul.Tukhachevskogo, 40
  6. 21:30Kryvyi Rih pl. Osvobozhdeniya
  7. 21:40Kryvyi Rih Market "ATB", pr. Pivdennyi, 34
  8. 21:50Kryvyi Rih Aut. zastávka, supermarket "ATB", pr. Gagarina, 4B
  9. 22:00Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnipropetrovske shose, 1a
  10. 22:10Kryvyi Rih Hlavní nádraží, ul. Zaliznychnykiv, 1
  11. 22:40Sofiivka (Dnipropetrovska obl.) Aut. Nádr., ul. Nezalezhnosti, 44A
  12. 23:45Kamianske (Dniprodzerzhynsk) plac Pryvokzalna, 10
  13. 00:20Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  14. 01:00Novomoskovsk ul. Suchkova, 9
  15. 03:30Kharkiv Stanice metra "Kholodna Gora"
  16. 04:00Goptovka (Kharkivska obl.) customs (UA-RU)
  17. 04:15Nehoteievka (Belgorodskij r-n) customs (RU-UA)
  18. 07:00Belgorod Aut. Nádr., pr. Hmelnitskoho 160
  19. 10:00Kursk Aut. Nádr., ul. 50 let Oktyabrya, 114
  20. 12:00Orel Aut. Nádr., ul. Avtovokzalnaya, 1
  21. 14:00Tula Aut. Nádr., Lenina, 94
  22. 16:00Moskva Stanice metra "Annino", parkování u "Galery Atlantis", dálnice Varshavske, 160

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací