• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Tyachiv - Szczecin, Poznan, Slupsk

TocoBus
Odjezdy: 1 Bře, 2 Bře, 3 Bře, 4 Bře, 5 Bře, 6 Bře, 7 Bře, 8 Bře, 9 Bře, 10 Bře
  1. 11:40Tyachiv Aut. Nádr., ul. Mayakovskogo, 4a
  2. 12:20Khust Aut. Nádr., ul. Ivana Franka, 118
  3. 13:50Mukachevo Aut. Nádr., ul. Akademika Pavlova 14/16
  4. 15:00Svaliava Aut. Nádr., ul. Kyivska 12
  5. 15:30Nyzhni Vorota Aut. Nádr., ul. Narodna 9
  6. 17:00Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  7. 17:30Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska, 109
  8. 19:10Lviv Aut. Zastavka, вlízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 11 (Vlak.Nádr.)
  9. 21:40Shehyni celnice (UA-PL)
  10. 22:10Medyka celnice (PL-UA)
  11. 02:10Kielce Aut. Nádr., ul. Czarnowska, 12
  12. 03:50Radom Aut. Nádr., ul. Beliny-Prażmowskiego, 12
  13. 06:10Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  14. 08:10Lodz Aut. Nádr., ave. Włókniarzy, 227
  15. 08:45Konin Vlak. Nádr.
  16. 10:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Dopravce: TocoBus
  • Doplňující informace: Folded bicycles and child strollers can be transported in case of free space. Check with the carrier for information. Animals are forbidden. All passengers are insured during the trip.
  • Zavazadla: 2ks.(20x40x60)zdarma. Další zavazadla, pokud je k dispozici volný prostor. Maximálně 50 kg / osoba.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací