Odkud
Kam
Tam
Zpět
  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Vaše cesta
K platbě:
Sleva až 50%
Detaily spoje
Filtr tras
Cena
Čas odjezdu
00.00 hod
23.59 hod
Čas příjezdu
00.00 hod
23.59 hod
Druh spojení
Druh zavazadla
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Volba dopravce

Dopravce

Linka Tyachiv - Szczecin, Kolobrzeg, Slupsk

TocoBus
Odjezdy: 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis, 1 Pro, 2 Pro, 3 Pro, 4 Pro, 5 Pro, 6 Pro, 7 Pro
  1. 11:40Tyachiv Aut. Nádr., ul. Maiakovskoho, 4a
  2. 12:20Khust Aut. Nádr., ul. Ivana Franka, 118
  3. 13:50Mukachevo Aut. Nádr., ul. Akademika Pavlova, 14/16
  4. 15:00Svaliava Aut. Nádr., ul. Kyivska, 12
  5. 15:30Nyzhni Vorota Aut. Nádr., ul. Narodna, 9
  6. 17:00Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  7. 17:40Stryi Aut. Nádr., ul. Ivana Bahrianoho, 4
  8. 18:30Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  9. 19:30Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  10. 21:40Shehyni celnice (UA-PL)
  11. 22:10Medyka celnice (PL-UA)
  12. 02:10Kielce Aut. Nádr., ul. Czarnowska, 12
  13. 04:55Piotrkow Trybunalski Aut. Nádr., ul. Polskiej Organizacji Wojskowej, 12
  14. 07:50Lodz Aut. Nádr., pr. Włókniarzy, 227
  15. 08:35Konin Vlak. Nádr.
  16. 10:05Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  17. 11:50Pila Aut. Nádr., ul. Kwiatowa, 18
  18. 13:15Szczecinek Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 5
  19. 14:45Koszalin Aut. Nádr, ul. Zwyciestwa, 1
  20. 15:45Kolobrzeg Aut. Nádr., Aleja Kolejowa, 6
  • Dopravce: TocoBus
  • Doplňující informace: Folded bicycles and child strollers can be transported in case of free space. Check with the carrier for information. Animals are forbidden. All passengers are insured during the trip.
  • Zavazadla: 2ks.(20x40x60)zdarma. Další zavazadla, pokud je k dispozici volný prostor. Maximálně 50 kg / osoba.

Počkejte prosím. Vyhledáváme spojení.

Jízdenka s otevřeným datem - skvělá volba, pokud jste se ještě nerozhodli o datu cesty. Taková jízdenka bude sloužit jako záruka, že můžete v případě potřeby odjet.
Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací