• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Odesa - Enerhodar - Kharkiv (18:40)

AVTO-TRANS UKRAINA
Odjezdy: 13 Zář, 14 Zář, 17 Zář, 18 Zář, 19 Zář, 20 Zář, 21 Zář, 22 Zář, 23 Zář, 24 Zář
  1. 18:40Odessa Aut. Zastavka, pl. Pryvokzalna, 2, pekárna "Bulochky"
  2. 18:55Odessa Aut. Zastávka "Luzanivka", Mykolaiv dálnice 168/1
  3. 19:45Kobleve Aut. Nádr., ul. Odeska, 4
  4. 21:00Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  5. 22:10Kherson Čerpací Stanice "Glusco", ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  6. 23:30Nova Kakhovka Aut. Nádr., ul. Paryzkoi komuny, 3 (poblíž vchodu)
  7. 01:00Velyka Lepetyha Aut. Nádr., ul.Kotlarewskogo 24
  8. 02:10Kamianka-Dniprovska Aut. Nádr., ul. Centralny 2
  9. 02:40Enerhodar Aut. Nádr., ul. Molodizhna, 12
  10. 03:20Dniprorydne Aut. Nádr., ul. Nizhnya 58
  11. 04:00Vasylivka (Zaporizska obl.) Aut. Zastavka, ATB Supermarket, Centrální Boulevard, 14A
  12. 05:00Zaporizhia Aut. Nádr., pr. Sobornyi, 20
  13. 05:15Zaporizhia Autobusová zastávka, pr. Sobornyi, 216 (poblíž obchodu "Planet of the Apes")
  14. 06:15Dnipro Autobusová zastávka poblíž obchodu "ATB", Zaporizke shose, 45
  15. 06:40Dnipro Autobusová zastávka poblíž "UkrSibbank", pr. Slobozhanskyi, 60
  16. 08:20Krasnohrad Aut. Nádr., ul. Poltavskaya, 91
  17. 09:30Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  • Dopravce: AVTO-TRANS UKRAINA
  • Doplňující informace:

    Every 10th trip on the AVTO-TRANS UKRAINA route is a promotional one! Buy a ticket with a 99% discount from the price. Details and ticket purchase for INFOBUS support number 0800603214 (free).

    Animals up to 5 kg. can be placed in salons in a carry for an additional cost - 150 UAH. Folded stroller transportation is included in the ticket price. The ticket is valid for boarding electronically.
  • Zavazadla: Zavazadla se platí zvlášť - 10% z ceny letenky.
  • Slevy: 99% 10 lístek

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací