Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 129 Munchen - Hamburg (06:00)

06:00 München Hbf. (před budovou hl. nadraží - Arnulfstraße)
08:15 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
12:10 Leipzig Hbf.,Goethestr
14:00 Magdeburg ZOB am Hbf
15:15 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
16:20 Celle Aut. Nádr., Trüllerstraße, 29221
16:45 Bergen (Celle) Harburger Straße 20, 29303
18:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky München - Hamburg

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací