Podle času
Podle ceny

Linka 129 Munchen - Hamburg (06:00)

Odjezdy: 28 Říj, 30 Říj, 4 Lis, 6 Lis, 11 Lis, 13 Lis, 18 Lis, 20 Lis, 25 Lis, 27 Lis
06:00 München Hbf. (před budovou hl. nadraží - Arnulfstraße)
08:15 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
12:10 Leipzig Hbf.,Goethestr
14:00 Magdeburg ZOB am Hbf
15:15 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
16:20 Celle Aut. Nádr., Trüllerstraße, 29221
16:45 Bergen (Celle) Harburger Straße 20, 29303
18:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky München - Hamburg

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací