Podle času
Podle ceny

Linka 055 Leipzig - Offenburg (14:00)

Odjezdy: 2 Července, 9 Července, 16 Července, 23 Července, 30 Července, 6 Srp, 13 Srp, 20 Srp, 27 Srp, 3 Zář
14:00 Leipzig ZOB Nordseite, Goethestr. Gegenüber Hbf.
15:25 Jena Aut. Nádr. "Paradies"
15:55 Weimar Aut. Nádr., ul. August-Baudert-Platz
17:20 Suhl Aut. Nádr., Suhl/Zella-Mehlis, Suhler Straße 3
19:30 Wurzburg Parkoviště v ul. Haugerglacisstraße
21:20 Stuttgart ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
22:30 Karlsruhe Hbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof
23:35 Offenburg Messeplatz, Schutterwälder Straße 1a
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Leipzig - Offenburg

Popularne kursy z Offenburg

Popularne kursy do Offenburg

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací