Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 098 Mainz - Kiel (06:55)

06:55 Mainz Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
07:35 Frankfurt am Main airport Letiště
08:05 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
09:05 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
10:05 Siegen Berliner Straße 39
11:35 Dortmund ZOB, Steinstrasse
12:40 Munster Aut. Zastavka, „Hafenstraße“, Friedrich-Ebert-Straße 1
14:55 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
16:45 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
18:05 Kiel ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Mainz - Kiel

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací