Podle času
Podle ceny

Linka 098 Mainz - Kiel (06:55)

Odjezdy: 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj
06:55 Mainz Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
07:35 Frankfurt am Main airport Letiště
08:05 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
09:05 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
10:05 Siegen Berliner Straße 39
11:35 Dortmund ZOB, Steinstrasse
12:40 Munster Aut. Zastavka, „Hafenstraße“, Friedrich-Ebert-Straße 1
14:55 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
16:45 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
18:05 Kiel ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Mainz - Kiel

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací