Podle času
Podle ceny

Linka 098 Mainz - Kiel (06:55)

Odjezdy: 29 Června, 30 Června, 1 Července, 2 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 7 Července, 8 Července
06:55 Mainz Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
07:35 Frankfurt am Main airport Letiště
08:05 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
09:05 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
10:05 Siegen Berliner Straße 39
11:35 Dortmund ZOB, Steinstrasse
12:40 Munster Aut. Zastavka, „Hafenstraße“, Friedrich-Ebert-Straße 1
14:55 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
16:45 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
18:05 Kiel ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Mainz - Kiel

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací