• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 615 Dnipro (Zaporizhia) - Sozopol

ODD Doris
Odjezdy: 21 Července, 24 Července, 28 Července, 31 Července, 4 Srp, 7 Srp, 11 Srp, 14 Srp, 18 Srp, 21 Srp
  1. 06:00Zaporizhia Aut. zastávka «City Mall», «Ashan», «Epicentr», parking, ul. Zaporizhska, 1
  2. 07:30Dnipro Autobusová zastávka, "Epicentr", Zaporizke shose, 63
  3. 09:45Kryvyi Rih Dnepropetrovkse shose, 1a, parkování na pravé straně autobusového nádraží, naproti kavárně "Zustrich"
  4. 13:00Mykolaiv Autobusová zastávka, pr. Сentralnyi, 98, "City Center"
  5. 15:30Odessa Obchvat - 21km/Čerpací stanice "OKKO", naproti hřbitovu
  6. 05:30Kavarna route Varna - Durankulak
  7. 06:10Balchik Čerpací stanice "Lafi"
  8. 06:30Albena Aut. Nadr.
  9. 06:40Kranevo Autobusová zastávka, v blízkosti "Minimarket"
  10. 06:50Zlatni pyasatsi Zastavka na dálnici naproti hotelu «Breeze»
  11. 07:05Slanchev Den Zastávka před vstupem do střediska
  12. 07:10Saints Constantine and Helena U vchodu do komplexu
  13. 07:30Varna Autobusová zastávka "Poligraphia", bul. Hristo Botev, 3
  14. 08:00Kamchia vidlice do Kamchia
  15. 08:10Byala Čerpací stanice u silnice
  16. 08:20Obzor Aut. Nádr., ul. Slavianska
  17. 09:00Slanchev Bryag Parking Doris, 200m od autobusového zastávka
  18. 09:20Nesebar Hotel "Festa Panorama"
  19. 09:25Ravda pošta, restaurace "BEST"
  20. 09:30Aheloy Restaurant "Black And White"
  21. 09:40Pomorie Autobusové nádraží v novém městě
  22. 10:00Sarafovo Na rozdvojení do aeroporta
  23. 10:20Burgas Cerpaci Station "Lukoil" (circle on the road to Varna)
  24. 10:45Chernomorets Aut. Nádr.
  25. 11:00Sozopol Restaurant "Cherno more"
  • Dopravce: ODD Doris
  • Doplňující informace: It is forbidden to carry children under 3 y.o.
  • Zavazadla: 1ks. do 30 kg (20x30x60) - zdarma, sled - 30 EUR (pokud existuje volný prostor). Příruční zavazadlo je v autobuse s cestujícím.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací