Podle času
Podle ceny

Linka 615 Dnipropetrovsk - Sozopol

06:00 Dnipro Sicheslavinska naberezhna 33, Circus
07:00 Zaporizhia Zaporizhska str.1, TRK «City Mall», «Ashan», «Epicentr» parking
09:30 Melitopol av. Myru 64, cerpací stanice WOG
12:30 Kherson Bypass M-14 Odessa - Melitopol - Novoazovsk, čerpací stanice wog
13:40 Mykolaiv Lenina ave. 98, shopping center "City Center"
16:00 Odessa ul.Objezdnaja - 21km/ Čerpací stanice
05:30 Kavarna route Varna - Durankulak
06:10 Balchik Čerpací stanice "Lafi"
06:30 Albena Aut. Nadr.
06:40 Kranevo "Top Market",autobusová zastávka
06:50 Zlatni pyasatsi "Upravlenie", autobusová zastávka
07:05 Slanchev Den Autobusová zastávka
07:10 Saints Constantine and Helena U vchodu do komplexu
07:30 Varna "Poligraphia" autobusová zastávka
08:00 Kamchia vidlice do Kamchia
08:10 Byala Čerpací stanice
08:20 Obzor Aut. Nádr.
09:00 Slanchev Bryag Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
09:20 Nesebar Hotel Fiesta Panorama
09:25 Ravda post,restaurant Tornado
09:30 Aheloy restaurant Black And White
09:40 Pomorie Aut. Nadr., in new town
10:00 Sarafovo Na rozdvojení do aeroporta
10:20 Burgas Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
10:45 Chernomorets on the route (under the bridge)
11:00 Sozopol restaurant Cherno more
Dopravce: ODD Doris
Zavazadla: 1ks.do 20kg(20x30x60)-zdarma, sled - 30 EUR
Doplňující informace: It is forbidden to carry children under 3 y.o.

Všechny linky Dnipro - Sozopol

Popularne kursy z Sozopol

Popularne kursy do Sozopol

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací