Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Novaya Kahovka - Szczecin (6)

07:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
08:15 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
08:30 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
09:45 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
10:50 Zolochiv Vedle "Shevchenka"
13:00 Lviv Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8
14:30 Shehyni celnice (UA-PL)
15:00 Medyka Celnice (PL)
16:00 Przemysl Supermarket "Tesco", ul. Lwowska 36
16:35 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
18:00 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy
19:10 Tarnow Benzinka GROSAR, aleja Jana Pawła II 20
20:50 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
22:00 Katowice ul. Piotra Skargi 6
22:30 Gliwice Aut. Nádr.
00:01 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
01:45 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
03:30 Leszno ul.Towarowa 1
05:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
06:00 Gniezno Gas Station Orlen
07:30 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
Dopravce: Lux-Reisen
Zavazadla: 1ks.do 30kg(170cm)-zdarma, dalsi 10%
Doplňující informace: Change your travel dates, passenger name to an already purchased ticket - 10% of the ticket price
Slevy: 15% Skupina 6 osob
20% Ditě od 3-7 let
50% Ditě od 0-2 let

Všechny linky Khmelnytskyi - Bydgoszcz

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací