Podle času
Podle ceny

Linka Novaya Kahovka - Szczecin (6)

07:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
08:15 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
08:30 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
09:45 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
10:50 Zolochiv Vedle "Shevchenka", Stepana Bandery 11
13:00 Lviv pl. Dvorcova 1, AS №8
14:30 Shehyni celnice (UA-PL)
15:00 Medyka Celnice (PL)
16:00 Przemysl Supermarket "Tesco", ul. Lwowska 36
18:00 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy
19:10 Tarnow Benzinka GROSAR, aleja Jana Pawła II 20
20:50 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
22:00 Katowice ul. Piotra Skargi 6
00:01 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
01:45 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
03:30 Leszno ul.Towarowa 1
05:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
06:00 Gniezno Gas Station Orlen
07:30 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
Dopravce: Lux-Reisen
Zavazadla: 1ks.do 30kg(170cm)-zdarma, dalsi 10%
Doplňující informace: Change your travel dates, passenger name to an already purchased ticket - 10% of the ticket price
Slevy: 15% Skupina 6 osob
20% Ditě od 3-7 let
50% Ditě od 0-2 let

Všechny linky Khmelnytskyi - Bydgoszcz

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací