Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 027 Munchen - Essen (07:15)

07:15 München ZOB
08:20 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
10:00 Stuttgart ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
11:35 Heilbronn Hbf-Busbahnhof
12:45 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
12:45 Heidelberg Hauptbahnhof
13:35 Darmstadt Hbf, Westseite
16:05 Leverkusen Vlakové nádraží
16:50 Düsseldorf ZOB
17:30 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky München - Essen

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací