Podle času
Podle ceny

Linka 027 Munchen - Essen (07:15)

Odjezdy: 18 Říj, 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj
07:15 München ZOB
08:20 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
10:00 Stuttgart ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
11:35 Heilbronn Hbf-Busbahnhof
12:45 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
13:35 Darmstadt Hbf, Westseite
16:05 Leverkusen Vlakové nádraží
16:50 Düsseldorf ZOB
17:30 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky München - Essen

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací