Podle času
Podle ceny

Linka 101 Tubingen - Munchen (09:05)

Odjezdy: 21 Říj, 28 Říj, 4 Lis, 11 Lis, 18 Lis, 25 Lis, 2 Pro, 9 Pro, 16 Pro, 23 Pro
09:05 Tubingen Hbf/ZOB
09:30 Reutlingen Hbf/ZOB
09:40 Metzingen Outlet P5/P6
09:50 Bad Urach Busbahnhof
10:25 Merklingen Gewerbegebiet
11:35 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
12:30 München Aut. Nádr., Arnulfstraße 21
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Tubingen - München

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací