Podle času
Podle ceny

Linka 267 Praha - Oldenburg (12:15)

Odjezdy: 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj, 31 Říj, 1 Lis, 2 Lis
12:15 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
14:25 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
16:05 Leipzig Hbf.,Goethestr
16:55 Halle ZOB
18:05 Magdeburg ZOB am Hbf
19:20 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
20:30 Hannover ZOB
22:10 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
22:55 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Praha - Oldenburg

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací