Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 267 Praha - Oldenburg (12:15)

12:15 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
14:25 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
16:05 Leipzig Hbf.,Goethestr
16:55 Halle ZOB
18:05 Magdeburg ZOB am Hbf
19:20 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
20:30 Hannover ZOB
22:10 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
22:55 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Praha - Oldenburg

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací