Podle času
Podle ceny

Linka 145 Chernivtsi - Praha (from 01.04)

11:50 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
12:40 Sniatyn ul. Vinnichenka 1
13:50 Kolomyya Aut. Nádr.,ul. Sichovikh Striltsiv
15:10 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
16:00 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
16:40 Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
17:40 Stryi Aut. Nádr., ul Vokzalnaja 7
19:10 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
19:40 Lviv Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1
01:10 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
06:20 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
Dopravce: Regabus
Zavazadla: 1 sáček až do 25kg - zdarma, každá další od 7 EUR
Slevy: 20% Ditě od 12-15 let
50% Ditě od 0-11 let

Všechny linky Chernivtsi - Brno

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací