Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 145 Chernivtsi - Praha (from 01.04)

11:50 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
12:40 Sniatyn ul. Vinnichenka 1
13:50 Kolomyya Aut. Nádr.,ul. Sichovikh Striltsiv
15:10 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
16:00 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
16:40 Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
17:40 Stryi Aut. Nádr., ul Vokzalnaja 7
19:10 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
19:40 Lviv Vlak. Nádr., parking, ul. Dvorcova 1
01:10 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
04:50 Olomouc Aut. Nádr., Sladkovského 142/37
06:20 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
Dopravce: Regabus
Zavazadla: 1 sáček až do 25kg - zdarma, každá další od 7 EUR
Slevy: 20% Ditě od 12-15 let
50% Ditě od 0-11 let

Všechny linky Chernivtsi - Brno

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací