Podle času
Podle ceny

Linka 369 Kyiv - Talne

Odjezdy: 8 Bře, 9 Bře, 10 Bře, 11 Bře, 12 Bře, 13 Bře, 14 Bře, 15 Bře, 16 Bře, 17 Bře
07:35 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
08:50 Bila Tserkva Autobusová zastávka u továrny na výrobu pneumatik (79 km trasy Kyjev-Odessa)
09:55 Zhashkiv zastávka na požádání
10:08 Sorokotyaga Aut. Nádr.
10:15 Okhmativ Aut. Nádr.
10:30 Berezivka (Mankivskiy r-n) Aut. Nádr.
10:55 Buky (Cherkaska obl.) Aut. Nádr.
11:25 Mankivka (Cherkaska obl.) Aut. Nádr.
11:33 Potash (Cherkaska obl.) Aut. Nádr.
11:48 Rogy Aut. Nádr.
11:52 Potash (Talnovskiy r-n) Aut. Nádr.
12:00 Moshuriv Aut. Nádr.
12:15 Talne Aut. Nádr.
Dopravce: Avtotranzit
Doplňující informace: Carriage of animals is not possible

Všechny linky Kiev - Talne

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací