Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 369 Kiyv - Talne

07:35 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
08:50 Bila Tserkva Bus Stop near tire factory
09:55 Zhashkiv zastávka na požádání
10:08 Sorokotyaga Aut. Nádr.
10:15 Okhmativ Aut. Nádr.
10:30 Berezivka (Mankivskiy r-n) Aut. Nádr.
10:55 Buky (Cherkaska obl.) Aut. Nádr.
11:25 Mankivka (Cherkaska obl.) Aut. Nádr.
11:33 Potash Aut. Nádr.
11:48 Rogy Aut. Nádr.
11:52 Potash (Talnovskiy r-n) Aut. Nádr.
12:00 Moshuriv Aut. Nádr.
12:15 Talne Aut. Nádr.
Dopravce: Avtotranzit
Doplňující informace: Carriage of animals is not possible

Všechny linky Kiev - Talne

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací