Podle času
Podle ceny

Linka 369 Kyiv - Talne

07:35 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
08:50 Bila Tserkva Autobusová zastávka u továrny na výrobu pneumatik (79 km trasy Kyjev-Odessa)
09:55 Zhashkiv zastávka na požádání
10:08 Sorokotyaga Aut. Nádr.
10:15 Okhmativ Aut. Nádr.
10:30 Berezivka (Mankivskiy r-n) Aut. Nádr.
10:55 Buky (Cherkaska obl.) Aut. Nádr.
11:25 Mankivka (Cherkaska obl.) Aut. Nádr.
11:33 Potash (Cherkaska obl.) Aut. Nádr.
11:48 Rogy Aut. Nádr.
11:52 Potash (Talnovskiy r-n) Aut. Nádr.
12:00 Moshuriv Aut. Nádr.
12:15 Talne Aut. Nádr.
Dopravce: Avtotranzit
Doplňující informace: Carriage of animals is not possible

Všechny linky Kiev - Talne

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací