Podle času
Podle ceny

Linka 847001 Riga - Freiburg

Odjezdy: 24 Července, 25 Července, 26 Července, 27 Července, 28 Července, 29 Července, 30 Července, 31 Července, 1 Srp, 2 Srp
12:30 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
18:15 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
18:55 Augustow (podlaskie) Parking przy ul. Koscielnej
20:30 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
21:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
23:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:45 Magdeburg ZOB am Hbf
10:10 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
11:55 Gottingen Hbf. Berliner Str.
12:40 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
14:35 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
15:30 Frankfurt am Main Parkplatz "Conti Park International", Hbf Central Ausgang
16:05 Darmstadt Hbf-West-Seite, Zweifalltorweg, Bus Stop opposite Parking
16:55 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
18:00 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
18:35 Baden-Baden Hauptbahnhof DB
19:30 Strasbourg Place de l Etoile Dépose autocars de l étoile
19:55 Offenburg Okenstraße 74, near "Kaufland", opposite AVIS
20:50 Freiburg im Breisgau Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
Dopravce: Ecolines Estonia OU
Zavazadla: 1ks.do 30kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 10 EUR.
Slevy: 50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Riga - Freiburg im Breisgau

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací