Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Warsaw

Odjezdy: 28 Června, 29 Června, 30 Června, 1 Července, 2 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 7 Července
17:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
18:55 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
20:00 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
21:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
23:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
00:30 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
02:30 Yagodyn celnice (UA-PL)
02:30 Dorohusk CLO POL-UKR
03:10 Chelm ul. Lwowska 20
04:40 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
07:40 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: FLP Melnik O.T.
Zavazadla: 1ks.do 40kg(100x50x30)-zdarma, každe dalši - 250UAH/35PLN

Všechny linky Kiev - Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací