Podle času
Podle ceny

Linka Kyiv - Warsaw

Odjezdy: 20 Zář, 21 Zář, 22 Zář, 23 Zář, 24 Zář, 25 Zář, 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář, 29 Zář
17:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
18:55 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
20:00 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
21:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
23:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
00:30 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
02:30 Yagodyn celnice (UA-PL)
02:35 Dorohusk celnice (PL-UA)
03:10 Chelm ul. Lwowska 20
04:40 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
07:40 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: FLP Melnik O.T.
Zavazadla: 1ks.do 40kg(100x50x30)-zdarma, každe dalši - 250UAH/35PLN
Slevy: 99% Děti 0-5 (bez místa)

Všechny linky Kiev - Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací