Podle času
Podle ceny

Linka Praga - Ivano-Frankovsk

Odjezdy: 25 Července, 26 Července, 27 Července, 28 Července, 29 Července, 30 Července, 31 Července, 1 Srp, 2 Srp, 3 Srp
13:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
15:05 Hradec Králové Terminál HD
18:05 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
21:35 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
23:10 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
04:00 Korczowa customs PL-UA
06:00 Krakovets celnice (UA-PL)
08:25 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
09:45 Stryi Aut. Nádr., ul Vokzalnaja 7
10:40 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
11:25 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
12:00 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
Dopravce: Yatsiv FOP
Zavazadla: 1 sáček až 40kg (60x40x20 ) - zdarma , každá další až do 15 kg 20% z ceny přepravního dokladu
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Invalida
10% Ditě od 13-18 let
15% Studenti do 26 let
30% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Praha - Ivano-Frankivsk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací