Podle času
Podle ceny

Linka Praga - Ivano-Frankovsk

Odjezdy: 24 Zář, 25 Zář, 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář, 29 Zář, 30 Zář, 1 Říj, 2 Říj, 3 Říj
13:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
15:05 Hradec Králové Terminál HD
18:40 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
21:35 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
23:10 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
04:00 Korczowa customs PL-UA
06:00 Krakovets celnice (UA-PL)
08:25 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
09:45 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
10:40 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
11:25 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
12:00 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
Dopravce: Yatsiv FOP
Zavazadla: 1 sáček až 40kg (60x40x20 ) - zdarma , každá další až do 15 kg 20% z ceny přepravního dokladu
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Invalida
10% Ditě od 13-18 let
15% Studenti do 26 let
30% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Praha - Ivano-Frankivsk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací