Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Praha - Ivano-Frankivsk

Yatsiv FOP
Odjezdy: 2 Června, 6 Června, 9 Června, 13 Června, 16 Června, 20 Června, 23 Června, 27 Června, 30 Června, 4 Července
  1. 13:00Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  2. 15:05Hradec Králové Terminál HD
  3. 18:30Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  4. 21:35Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  5. 23:10Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  6. 04:00Korczowa celnice (PL-UA)
  7. 06:00Krakovets celnice (UA-PL)
  8. 08:25Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  9. 09:45Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
  10. 10:40Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
  11. 11:25Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
  12. 12:00Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  • Dopravce: Yatsiv FOP
  • Zavazadla: 1 sáček až 40kg (60x40x20 ) - zdarma , každá další až do 15 kg 20% z ceny přepravního dokladu
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Student (ISIC)
    20% Ditě od 4-15 let
    50% Ditě od 0-3 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací