• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Praha - Ivano-Frankivsk

Yatsiv FOP
Odjezdy: 21 Kvě, 24 Kvě, 28 Kvě, 31 Kvě, 4 Června, 7 Června, 11 Června, 14 Června, 18 Června, 21 Června
  1. 13:00Praha Aut. Nádr. "Florenc"
  2. 17:20Bratislava Aut. Zastavka, Mlynske Nivy, 31
  3. 21:35Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  4. 23:10Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  5. 04:00Korczowa celnice (PL-UA)
  6. 06:00Krakovets celnice (UA-PL)
  7. 08:25Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  8. 09:45Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  9. 10:40Dolyna Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 1
  10. 11:25Kalush Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 15
  11. 12:10Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  • Dopravce: Yatsiv FOP
  • Zavazadla: 1 sáček až 40kg (60x40x20 ) - zdarma , každá další až do 15 kg 20% z ceny přepravního dokladu
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti (ISIC)
    20% Děti 4-15 let
    50% Děti 0-3 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací