Podle času
Podle ceny

Linka Praga - Ivano-Frankovsk

Odjezdy: 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj
13:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
15:05 Hradec Králové Terminál HD
18:40 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
21:35 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
23:10 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
04:00 Korczowa customs PL-UA
06:00 Krakovets celnice (UA-PL)
08:25 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
09:45 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
10:40 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
11:25 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
12:00 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
Dopravce: Yatsiv FOP
Zavazadla: 1 sáček až 40kg (60x40x20 ) - zdarma , každá další až do 15 kg 20% z ceny přepravního dokladu
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student
30% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Praha - Ivano-Frankivsk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací