• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zielona Góra - Chernivtsi

Prykarpatskyy Express/Agat
Odjezdy: 7 Kvě, 8 Kvě, 14 Kvě, 15 Kvě, 21 Kvě, 22 Kvě, 28 Kvě, 29 Kvě, 4 Června, 5 Června
  1. 12:30Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
  2. 13:00Nowa Sol Čerpací stanice "ORLEN", ul. Wojska Polskiego 100a
  3. 13:30Nowe Miasteczko Čerpací stanice "BP", 1A Bytomska road
  4. 13:40Polkowice Čerpací stanice "ORLEN", po silnici 0
  5. 14:00Lubin železniční stanice
  6. 14:30Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
  7. 17:00Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  8. 17:40Olawa Čerpací stanice
  9. 18:40Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  10. 20:00Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów, 8
  11. 20:40Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  12. 22:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  13. 00:30Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  14. 02:50Medyka celnice (PL-UA)
  15. 04:00Shehyni celnice (UA-PL)
  16. 07:10Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  17. 08:50Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
  18. 10:10Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  19. 11:20Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
  20. 12:20Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
  21. 13:20Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  • Dopravce: Prykarpatskyy Express/Agat
  • Doplňující informace: Carriage of dogs is possible, extra pay - 20-100% of ticket price
  • Zavazadla: 2 ks. do 40kg (100x50x30) - zdarma, za každou další zavazadla je cena stanovena dopravcem
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Mládež 13-26 let
    50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací