Podle času
Podle ceny

Linka 01R Poland - Germany

Odjezdy: 24 Říj, 26 Říj, 28 Říj, 31 Říj, 2 Lis, 4 Lis, 7 Lis, 9 Lis, 11 Lis, 14 Lis
09:45 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
10:15 Sanok Aut. Nádr., ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
10:30 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
11:10 Lezajsk Vlak. Nádr.
11:10 Janow Lubelski Aut. Nádr.
11:15 Krosno Aut. Nádr., ul. Naftowa
11:30 Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego 4
11:30 Nowa Sarzyna Vlak. Nádr.
11:50 Nisko Plac Wolności
11:55 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
12:00 Pulawy POLSKI EXPRESS - autobusová zastávka u autobusové stanice
12:10 Jaroslaw Aut. Nádr., ul. Pruchnicka st. 1
12:15 Stalowa Wola Aut. Nádr.
12:20 Kolbuszowa Vlak. Nádr.
12:20 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
12:30 Przeworsk Aut. Nádr.
12:40 Ostrowiec Swietokrzyski Vlak. Nádr., ul. Żabia 40
12:45 Sandomierz parking przed dworcem PKP
12:50 Gorlice ul. Bardiowska 4
13:00 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
13:05 Tarnobrzeg Aut. Nádr., st.2, ul. A. Mickiewicza
13:15 Ropczyce Aut. Nádr., ul. Zielona 1
13:15 Starachowice Aut. Nádr., zachodni
13:20 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
13:20 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
13:45 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
13:50 Nowy Sacz Dw. PKS
14:00 Mielec parking obok dworca PKS
14:15 Debica Aut. Nádr., ul. Głowackiego st. 6
14:25 Limanowa Aut. Nádr., st. nr 1 BT LimaTur
14:45 Kielce Aut. Nádr.
14:45 Sucha Beskidzka Aut. Nádr., st. nr 3
15:00 Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
15:00 Piotrkow Trybunalski Aut. Nádr., ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
15:05 Mszana Dolna Aut. Nádr.
15:15 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
15:25 Cieszyn parking ul. Hajduka przy dawnym PKS
15:30 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
15:30 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
15:30 Wadowice Aut. Nádr.
15:40 Myslenice Aut. Nádr., ul. Słoneczna
15:45 Radomsko Aut. Nádr.
15:45 Bielsko-Biala Aut. Nádr., dolna płyta, ul. Warszawska
15:50 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
15:55 Andrychow Aut. Nádr.
15:55 Zdunska Wola Aut. Nádr., ul. Juliusza
15:55 Jastrzebie-Zdroj Aut. Nádr., ul. Arki Bożka
16:00 Szczekociny Aut. Nádr.
16:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
16:15 Skoczow Aut. Nádr.
16:20 Kety Aut. Nádr.
16:20 Wodzislaw Slaski Aut. Nádr., ul. Targowa
16:35 Pszow Aut. Nádr., ul. Traugutta
16:45 Zawiercie przystanek MZK ul. Sikorskiego
16:45 Zloczew Przystanek PKS, ul. Szeroka
16:45 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
16:45 Rydultowy Aut. Nádr., ul. Traugutta
16:55 Oswiecim Przystanek MZK, ul. Konarskiego przy LIDL
17:00 Tarnowskie Gory Aut. Nádr., st. nr 2, ul. Pokoju
17:00 Czestochowa Aut. Nádr., Al. Wolności 45/47
17:00 Zory Aut. Nádr.
17:15 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
17:15 Raciborz Aut. Nádr.
17:30 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
17:30 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
17:30 Wielun Aut. Nádr.
17:30 Rybnik Aut. Nádr., ul. Budowlanych 6 stan. 1
17:40 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
17:45 Zabrze Pl. Warszawski
17:45 Kalisz Nowy Aut. Nádr., stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
17:50 Praszka Przystanek pl. Grunwaldzki
18:00 Lubliniec Aut. Nádr.
18:00 Gorzow Slaski Przystanek ul. Wojska Polskiego
18:00 Olesno przystanek, ul. Sądowa, przy dworcu PKS
18:05 Paczkow Aut. Nádr.
18:10 Kedzierzyn-Kozle Aut. Nádr., ul. 24 kwietnia, stan. 4
18:20 Zloty Stok Aut. Nádr.
18:30 Dobrodzien ul. Solna
18:30 Kluczbork Aut. Nádr.
18:30 Glogowek Aut. Nádr.
18:30 Ostrow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 16
18:30 Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
18:40 Pyskowice Aut. Nádr., Rynek
18:45 Ozimek Aut. Nádr.
18:45 Krapkowice Aut. Nádr.
18:45 Klodzko Aut. Nádr.
18:45 Toszek Autobusová zastávka, ul. Tarnogórska
19:00 Sieradz Aut. nádr., ul. Jana Pawła II 20
19:00 Przywory przystanek PKS
19:00 Prudnik Aut. Nádr., stanowisko 4
19:00 Ostrzeszow Aut. Nádr., pl. Sienkiewicza
19:00 Strzelce Opolskie Hotel "Leśny"
19:10 Izbicko Autobusová zastávka
19:20 Zabkowice Slaskie Vlak. Nádr.
19:30 Nysa Aut. Nádr., stanowisko 11
19:30 Kepno Aut. Nádr., stan. 1, ul Broniewskiego
19:45 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
19:50 Dzierzoniow Parking przy PKS, ul. Batalionów Chłopskich
19:55 Sycow Aut. Nádr., ul. Kolejowa 1
20:00 Grodkow Aut. Nádr.
20:10 Leszno Vlak. Nádr.
20:20 Swidnica Aut. Nádr., ul. Spacerowa, st. 2
20:30 Olesnica Zatoka przy Carrefour Expres, ul. Rzemieślnicza
20:30 Wschowa Vlak. Nádr.
20:30 Brzeg Aut. Nádr.
20:40 Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
20:45 Olawa Aut. Nádr., peron międzynarodowy
20:55 Walbrzych stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
21:00 Glogow Vlak. Nádr.
21:10 Nowa Sol Aut. Nádr., ul. Zjednoczenia 1
21:25 Strzegom Aut. Nádr., ul. Dworcowa
21:25 Polkowice Aut. Nádr., ul. Młyńska, st. nr 2
21:30 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
21:30 Jelenia Gora ul. Teatralna
21:40 Szprotawa Parking przy Poczcie
21:45 Jawor Vlak. Nádr.
21:45 Lubin Aut. Nádr.
22:15 Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa
22:30 Boleslawiec Aut. Nádr.
23:55 Olszyna Stacja BP - Olszyna
04:20 Wolfsburg Hbf - Willy-Brand-Platz
05:00 Salzgitter Bf.-Konrad-Adenauer-Str.
05:30 Hildesheim Goslarsche Straße 71
06:00 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
07:30 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
07:50 Delmenhorst ZOB
08:45 Oldenburg ZOB (Neu) Willy Brandt Platz
09:45 Wilhelmshaven Markt Str. 1
10:15 Wittmund ZOB
10:45 Aurich ZOB
11:25 Emden Hbf
12:00 Norden ZOB
12:15 Norddeich ZOB (Port)
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 2ks.do 30kg-zdarma, každý další 40 PLN
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Zamosc - Norden

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací