Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 01R Poland - Germany

09:45 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
10:15 Sanok Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
10:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
11:10 Lezajsk dworzec PKP
11:10 Janow Lubelski Dworzec PKS
11:15 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
11:30 Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego 4
11:30 Nowa Sarzyna dworzec PKP
11:50 Nisko Plac Wolności
11:55 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
12:00 Pulawy przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
12:10 Jaroslaw dworzec PKS ul. Pruchnicka st. 1
12:15 Stalowa Wola Dworzec PKS
12:20 Kolbuszowa dworzec PKP
12:20 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
12:30 Przeworsk Dworzec PKS
12:40 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKP, ul. Żabia 40
12:45 Sandomierz parking przed dworcem PKP
12:50 Gorlice ul. Bardiowska 4
13:00 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
13:05 Tarnobrzeg Aut. Nádr. st.2, ul. A. Mickiewicza
13:15 Ropczyce Dworzec PKS Zielona 1
13:15 Starachowice dworzec zachodni PKS
13:20 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
13:20 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
13:45 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
13:50 Nowy Sacz Dw. PKS, st 3 lub 4
14:00 Mielec parking obok dworca PKS
14:15 Debica dworzec PKS ul. Głowackiego st. 6
14:25 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
14:45 Kielce Dworzec PKS
14:45 Sucha Beskidzka Dworzec autobusowy, st. nr 3
15:00 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
15:00 Piotrkow Trybunalski dworzec PKS, stan. 1,2
15:05 Mszana Dolna Dworzec PKS
15:15 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
15:25 Cieszyn parking ul. Hajduka przy dawnym PKS
15:30 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
15:30 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
15:30 Wadowice Dworzec autobusowy
15:40 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
15:45 Radomsko dworzec PKS
15:45 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
15:50 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
15:55 Andrychow Dworzec autobusowy
15:55 Zdunska Wola dworzec PKS ul. Juliusza
15:55 Jastrzebie-Zdroj Dworzec PKS, ul. Arki Bożka
16:00 Szczekociny Dworzec PKS
16:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
16:15 Skoczow Dworzec PKS
16:20 Kety Dworzec autobusowy
16:20 Wodzislaw Slaski PKS ul. Targowa
16:35 Pszow PKS ul. Traugutta
16:45 Zawiercie przystanek MZK ul. Sikorskiego
16:45 Zloczew Przystanek PKS, ul. Szeroka
16:45 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
16:45 Rydultowy PKS ul. Traugutta
16:55 Oswiecim Przystanek MZK, ul. Konarskiego przy LIDL
17:00 Tarnowskie Gory dworzec autobusowy, st. nr 2, ul. Pokoju
17:00 Czestochowa Dworzec PKS, Al. Wolności 45
17:00 Zory Dworzec PKS
17:15 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi stan. 1-2
17:15 Raciborz dworzec PKS
17:30 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
17:30 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
17:30 Wielun Dworzec PKS
17:30 Rybnik Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
17:40 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
17:45 Zabrze Pl. Warszawski
17:45 Kalisz Nowy Dworzec PKS, stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
17:50 Praszka Przystanek pl. Grunwaldzki
18:00 Lubliniec dworzec PKS
18:00 Gorzow Slaski Przystanek ul. Wojska Polskiego
18:00 Olesno przystanek, ul. Sądowa, przy dworcu PKS
18:05 Paczkow Dworzec PKS
18:10 Kedzierzyn-Kozle dworzec PKS ul. 24 kwietnia, stan. 4
18:20 Zloty Stok Dworzec PKS
18:30 Dobrodzien ul. Solna
18:30 Kluczbork dworzec PKS
18:30 Glogowek dworzec PKS
18:30 Ostrow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 16
18:30 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
18:40 Pyskowice Dworzec PKS Rynek
18:45 Ozimek Dworzec PKS
18:45 Krapkowice Dworzec PKS
18:45 Klodzko Dworzec PKS
18:45 Toszek Przystanek PKS, ul. Tarnogórska
19:00 Sieradz Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II 20
19:00 Przywory przystanek PKS
19:00 Prudnik dworzec PKS, stanowisko 4
19:00 Ostrzeszow Dworzec autobusowy, pl. Sienkiewicza
19:00 Strzelce Opolskie hotel Leśny
19:10 Izbicko Przystanek PKS
19:20 Zabkowice Slaskie dworzec PKP
19:30 Nysa dworzec PKS, stanowisko 11
19:30 Kepno Dworzec PKS stan. 1, ul Broniewskiego
19:45 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
19:50 Dzierzoniow Parking przy PKS, ul. Batalionów Chłopskich
19:55 Sycow Dworzec PKS, ul. Kolejowa 1
20:00 Grodkow Dworzec PKS
20:10 Leszno Dworzec PKP
20:20 Swidnica Dworzec PKS, ul. Spacerowa, st. 2
20:30 Olesnica Zatoka przy Carrefour Expres, ul. Rzemieślnicza
20:30 Wschowa Dworzec PKP
20:30 Brzeg dworzec PKS
20:40 Zielona Gora Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
20:45 Olawa dworzec PKS peron międzynarodowy
20:55 Walbrzych stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
21:00 Glogow Dworzec PKP
21:10 Nowa Sol dworzec PKS
21:25 Strzegom dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
21:25 Polkowice Dworzec PKS, ul. Młyńska, st. nr 2
21:30 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
21:30 Jelenia Gora ul. Teatralna
21:40 Szprotawa Parking przy Poczcie
21:45 Jawor dworzec PKP
21:45 Lubin dworzec PKS
22:15 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
22:30 Boleslawiec Dworzec PKS
23:55 Olszyna Stacja BP - Olszyna
04:20 Wolfsburg Hbf - Willy-Brand-Platz
05:00 Salzgitter Bf.-Konrad-Adenauer-Str.
05:30 Hildesheim Goslarsche Straße 71
06:00 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
07:30 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
07:50 Delmenhorst ZOB
08:45 Oldenburg ZOB (Neu) Willy Brandt Platz
09:45 Wilhelmshaven Markt Str. 1
10:15 Wittmund ZOB
10:45 Aurich ZOB
11:25 Emden Hbf
12:00 Norden ZOB
12:15 Norddeich ZOB (Port)
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 2ks.do 30kg-zdarma, každý další 40 PLN
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Zamosc - Norden

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací