• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Chisinau - Poznan

Odjezdy: 25 Srp, 1 Zář, 8 Zář, 15 Zář, 22 Zář, 29 Zář, 6 Říj, 13 Říj, 20 Říj, 27 Říj
08:00 Chisinau Vlak. Nádr., (Gara Feroviara)
09:00 Orhei Aut. Nádr. ul. Sadovjanu
10:20 Florești Zastavka, ul. Irmita 9
11:30 Belcy Aut. Nádr., ul. Stefan cel Mare 2
12:00 Riscani Aut. Nádr. ul. Mihai Eminesku
13:00 Edinet Aut. Nádr. ul. Stefan cel Mare 193
13:45 Briceni Aut. Nádr., ul. Mihaj Eminesku 19
14:55 Criva celnice (MD/UA)
15:30 Mamalyga celnice (UA/MD)
16:30 Chernivtsi Hlavní nádraží, ul. Gagarina, 23
17:30 Kolomyya Aut. Nádr.,ul. Sichovikh Striltsiv
18:30 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr., ul. Pasečnaja
19:30 Lviv Zastavka na znamení
20:25 Shehyni celnice (UA-PL)
21:30 Nisko Plac Wolności
22:30 Stalowa Wola Zastavka na znamení
23:20 Radom Aut. Nádr.
00:30 Grójec ul. Laskowa 26
01:50 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
02:40 Lodz Aleja Unii Lubelskiej 3/5
03:00 Kutno Aut. Nádr.
03:20 Kolo Benzinka, Polmax, ul. Sienkiewicza 88
03:30 Turek Przystanek od strony wschodniej
03:45 Konin Aut. Nádr., ul. Grunwaldzka 4
06:15 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Dopravce: EXPRESS BUSLINE

Všechny linky Chisinau - Poznan

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací