• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Кишинев - Познань

EXPRESS BUSLINE
Виїзди: 16 Тра, 19 Тра, 23 Тра, 26 Тра, 30 Тра, 2 Чер, 6 Чер, 9 Чер, 13 Чер, 16 Чер
  1. 08:00Кишинів Ж/Д Вокзал (Gara Feroviara)
  2. 09:00Оргіїв Автовокзал, ул. Садовяну у дома Культуры
  3. 10:20Флорешти Автобусная остановка, ул. Irmita, 9
  4. 11:30Бєльці Автовокзал, ул. Штефан чел Маре, 2
  5. 12:00Ришкани Автовокзал, ул. Mihai Eminescu
  6. 13:00Єдинці Автовокзал, ул. Индепенденцей 227
  7. 13:45Бричани Автовокзал, ул. Михая Еминеску, 19
  8. 14:55Крива таможня (MD/UA)
  9. 15:30Мамалига таможня (UA/MD)
  10. 16:30Чернівці Ж/Д Вокзал, ул. Гагарина, 23
  11. 17:30Коломия Автовокзал, ул. Сечевых стрельцов
  12. 18:30Івано-Франківськ Автовокзал, yл. Пасечная
  13. 19:30Львів Остановка по требованию
  14. 20:25Шегині таможня (UA-PL)
  15. 21:30Нисько Plac Wolności
  16. 22:30Стальова Воля Остановка по требованию
  17. 23:20Радом Автовокзал
  18. 00:30Груєць ул. Laskowa 26
  19. 01:50Варшава Автовокзал "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  20. 02:40Лодзь Проспект Unii Lubelskiej, 3/5
  21. 03:00Кутно Автовокзал
  22. 03:20Коло АЗС "Polmax", ул. Sienkiewicza 88
  23. 03:30Турек Przystanek od strony wschodniej
  24. 03:45Конін Автовокзал, ул. Grunwaldzka, 4
  25. 06:15Познань Автовокзал, ул. Stanislawa Matyi, 2

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя