• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Chisinau - Poznan

EXPRESS BUSLINE
Wyjazdy: 20 Cze, 23 Cze, 27 Cze, 30 Cze, 4 Lip, 7 Lip, 11 Lip, 14 Lip, 18 Lip, 21 Lip
  1. 08:00Chisinau Dworzec PKP (Gara Feroviara)
  2. 09:00Orhei Dworzec PKS, ul. Sadoveanu blisko domu kultury
  3. 10:20Florești Przystanek autobusowy, ul. Irmita, 9
  4. 11:30Belcy Dworzec PKS, ul. Stefan cel Mare, 2
  5. 12:00Riscani Dworzec PKS, ul. Mihai Eminesku
  6. 13:00Edinet Dworzec PKS, ul. Independentei 227
  7. 13:45Briceni Dworzec PKS, ul.Mihai Eminescu, 19
  8. 14:55Criva cło (MD/UA)
  9. 15:30Mamalyga cło (UA/MD)
  10. 16:30Chernivtsi Dworzec PKP, ul. Gagarina, 23
  11. 17:30Kolomyya Dworzec PKS, ul. Sichovikh Striltsiv
  12. 18:30Ivano-Frankivsk Dworzec PKS, ul. Pasichna
  13. 19:30Lviv Przystanek na żądanie
  14. 20:25Shehyni cło (UA-PL)
  15. 21:30Nisko Plac Wolności
  16. 22:30Stalowa Wola Przystanek na żądanie
  17. 23:20Radom Dworzec PKS
  18. 00:30Grójec ul. Laskowa 26
  19. 01:50Warszawa Dworzec PKS "Zachodni", al. Jerozolimskie, 144
  20. 02:40Lodz Aleja Unii Lubelskiej, 3/5
  21. 03:00Kutno Dworzec PKS
  22. 03:20Kolo Stacja paliw "Polmax", ul. Sienkiewicza 88
  23. 03:30Turek Przystanek od strony wschodniej
  24. 03:45Konin Dworzec PKS, ul. Grunwaldzka, 4
  25. 06:15Poznan Dworzec PKS, ul. Stanislawa Matyi, 2

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation