• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka 00028 Kherson - Krakow - Praha

Odjezdy: 15 Úno, 22 Úno, 1 Bře, 8 Bře, 15 Bře, 22 Bře, 29 Bře, 5 Dub, 12 Dub, 19 Dub
01:30 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
02:40 Mykolaiv Aut. Nádr.
05:45 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
09:50 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
12:50 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
15:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
17:50 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
20:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
23:00 Krakovets celnice (UA-PL)
23:10 Korczowa celnice (PL-UA)
00:20 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
02:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
04:00 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
07:30 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
10:40 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: Arman
Zavazadla: 1ks.do 25kg - zdarma, každe dalši - 250UAH or 250CZK or 40PLN
Doplňující informace: Transportation of little animals with all the documents in special box is allowed.
Slevy: 10% Důchodce
10% Studenti do 26 let (ISIC)
10% Důchodce
10% Studenti do 26 let (ISIC)
50% Ditě od 0-12 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Kherson - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací