Podle času
Podle ceny

Linka 802 837 Kosice - Stuttgart airport

Odjezdy: 29 Června, 2 Července, 6 Července, 9 Července, 13 Července, 16 Července, 20 Července, 23 Července, 27 Července, 30 Července
13:00 Košice Aut. Nádr., Stanicne nam. 9
13:00 Prešov Aut. Nádr.
14:25 Levoca Aut. Nádr.
14:50 Poprad Aut. Nádr.
15:45 Liptovský Mikuláš Aut. Nádr.
16:00 Ružomberok Aut. Nádr.
17:20 Žilina Aut. Nádr.
17:55 Považská Bystrica Aut. Nádr.
18:45 Trenčín Aut. Nádr.
19:25 Piešťany Aut. Nádr.
03:55 München Aut. Nádr. "Hackerbrücke"
05:50 Ulm Hbf. Omnibusbahnhof
07:10 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
Dopravce: INTERBUS
Zavazadla: 1ks. 60x90x40 - zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Košice - Ulm

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací