Podle času
Podle ceny

Linka 802 837 Kosice - Stuttgart airport

Odjezdy: 19 Lis, 23 Lis, 26 Lis, 30 Lis, 3 Pro, 7 Pro, 10 Pro, 14 Pro, 17 Pro, 21 Pro
13:00 Košice Aut. Nádr., Stanicne nam. 9
13:00 Prešov Aut. Nádr.
14:25 Levoca Aut. Nádr.
14:50 Poprad Aut. Nádr.
15:45 Liptovský Mikuláš Aut. Nádr.
16:00 Ružomberok Aut. Nádr.
17:20 Žilina Aut. Nádr.
17:55 Považská Bystrica Aut. Nádr.
18:45 Trenčín Aut. Nádr.
19:25 Piešťany Aut. Nádr.
03:55 München Aut. Nádr., "Hackerbrücke"
05:50 Ulm Hbf. Omnibusbahnhof
07:10 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
Dopravce: INTERBUS
Zavazadla: 1ks. 60x90x40 - zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Košice - Ulm

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací