Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 802 837 Kosice - Stuttgart

13:00 Košice Aut. Nádr., Stanicne nam. 9
13:00 Prešov Aut. Nádr.
14:25 Levoca Aut. Nádr.
14:50 Poprad Aut. Nádr.
15:45 Liptovský Mikuláš Aut. Nádr.
16:00 Ružomberok Aut. Nádr.
17:20 Žilina Aut. Nádr.
17:55 Považská Bystrica Aut. Nádr.
18:45 Trenčín Aut. Nádr.
19:25 Piešťany Aut. Nádr.
20:35 Bratislava Aut. Nádr.
03:55 München Aut. Nádr. "Hackerbrücke"
05:50 Ulm Hbf. Omnibusbahnhof
07:10 Stuttgart ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
Dopravce: INTERBUS
Zavazadla: 1ks. 60x90x40 - zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Košice - Stuttgart

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací