• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka 916 Bansko - Kyiv (05.01-10.03)

Odjezdy: 24 Úno, 7 Bře, 10 Bře, 14 Bře, 17 Bře, 21 Bře, 24 Bře, 28 Bře, 31 Bře, 4 Dub
08:00 Bansko Guinness Hotel
18:00 Durankulak celnice (BG-RO)
19:00 Vama-Veke celnice (RO-BG)
22:00 Galati celnice (RO-MD)
23:00 Giurgiuleşti celnice (MD-RO)
01:00 Vulcănești celnice (MD-UA)
02:00 Vynogradivka (Bolgradskiy r-n) celnice (UA-MD)
06:00 Bolhrad benzínová stanice, ul. Zavodska
07:20 Tatarbunary М-15 Одесса-Ренни 101 км //закусочная Тихая Поляна
10:00 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
17:00 Kiev Stanice metra, "Palats "Ukraina", parking
Dopravce: Doris - Ukraine
Zavazadla: 1ks.do 20kg(20x30x60)-zdarma
Doplňující informace: It is forbidden to carry children under 3 y.o.

Všechny linky Bansko - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací