• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Boryspil - Gdansk

Odjezdy: 19 Dub, 21 Dub, 24 Dub, 1 Kvě, 3 Kvě, 5 Kvě, 8 Kvě, 10 Kvě, 12 Kvě, 15 Kvě
08:30 Boryspil Letiště
10:00 Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
12:10 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
15:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
16:20 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
19:30 Yagodyn celnice (UA-PL)
19:35 Dorohusk celnice (PL-UA)
21:10 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
00:10 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
01:05 Warszawa airport Modlin Terminal
03:40 Olsztyn Aut. Nadr., plac Konstytucji 3 Maja 2A
04:20 Ostroda Aut. Nádr., ul. Garnizonova 14
05:40 Elblag Aut. Nadr., ul. Grunwaldzka 4
07:00 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
Dopravce: Nadiya Bus/EWHD
Zavazadla: 1 sáček 30kg - zdarma, každá další 10% sleva cena jízdenky

Všechny linky Boryspil - Gdansk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací