Podle času
Podle ceny

Linka Kharkiv - Szczecin

Odjezdy: 26 Zář, 1 Říj, 6 Říj, 11 Říj, 16 Říj, 21 Říj, 26 Říj, 31 Říj, 1 Lis, 2 Lis
22:30 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
23:00 Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
01:15 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
08:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
12:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
17:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
17:20 Dorohusk celnice (PL-UA)
19:10 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
22:40 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
00:25 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
04:15 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
08:30 Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
10:00 Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
Dopravce: Ternvoyage
Zavazadla: 1 szt.do 30kg(40x40x60)- bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny vstupenka

Všechny linky Kharkiv - Szczecin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací