Podle času
Podle ceny

Linka Kharkiv - Szczecin

Odjezdy: 15 Lis, 20 Lis, 25 Lis, 30 Lis, 5 Pro, 10 Pro, 15 Pro, 20 Pro, 25 Pro, 30 Pro
22:30 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
23:00 Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
01:15 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
08:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
12:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
17:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
17:20 Dorohusk celnice (PL-UA)
19:10 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
22:40 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
00:25 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
04:15 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
08:30 Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
10:00 Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
Dopravce: Ternvoyage
Zavazadla: 1 szt.do 30kg(40x40x60)- bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny vstupenka

Všechny linky Kharkiv - Szczecin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací