• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kryvyi Rih - Moskva

FOP Soloviova L.A.
Odjezdy: 16 Pro, 17 Pro, 18 Pro, 19 Pro, 20 Pro, 21 Pro, 22 Pro, 23 Pro, 24 Pro, 26 Pro
  1. 11:00Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnepropetrovka dalnice 1a
  2. 13:55Dniprodzerzhynsk plac Pryvokzalna 10
  3. 14:55Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  4. 15:55Novomoskovsk ul.Suchkova 9
  5. 17:55Kharkiv Stanice metra, "Kholodna Gora"
  6. 19:50Goptovka customs (UA-RU)
  7. 20:10Nehoteievka (Belgorodskij r-n) customs (RU-UA)
  8. 20:55Belgorod Aut. Nádr., pr.Hmelnitskoho 160
  9. 23:55Kursk Aut. Nádr., ul. 50 let Oktiabria 114
  10. 01:55Orel Aut. Nádr., ul. Avtovokzalnaja 1
  11. 03:55Tula Aut. Nádr., Lenina 94
  12. 05:55Moskva Stanice metra "Annino", parkování u "Galery Atlantis", dálnice Varshavske 160
  • Dopravce: FOP Soloviova L.A.
  • Doplňující informace: Mercedes Sprinter - 8 seats. Carriage of animals is allowed (considered individually).
  • Zavazadla: 2 ks.do 25kg - zdarma

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací