• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kryvyi Rih - Moskva

Odjezdy: 23 Bře, 24 Bře, 25 Bře, 26 Bře, 27 Bře, 28 Bře, 29 Bře, 30 Bře, 31 Bře, 1 Dub
11:00 Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnepropetrovka dalnice 1a
13:55 Dniprodzerzhynsk plac Pryvokzalna 10
14:55 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
15:55 Novomoskovsk ul.Suchkova 9
17:55 Kharkiv Stanice metra, "Kholodna Gora"
19:50 Goptovka customs (UA-RU)
20:10 Nehoteievka (Belgorodskij r-n) customs (RU-UA)
20:55 Belgorod Aut. Nádr., pr.Hmelnitskoho 160
23:55 Kursk Aut. Nádr., ul. 50 let Oktiabria 114
01:55 Orel Aut. Nádr., ul. Avtovokzalnaja 1
03:55 Tula Aut. Nádr., Lenina 94
05:55 Moskva Stanice metra "Annino", parkování u "Galery Atlantis", dálnice Varshavske 160
Dopravce: FOP Soloviova L.A.
Zavazadla: 2 ks.do 25kg - zdarma
Doplňující informace: Mercedes Sprinter - 8 seats. Carriage of animals is allowed (considered individually).

Všechny linky Kryvyi Rih - Moskva

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací