Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 011 Uzhgorod - Svidnik - Praha

CK EUROTOUR
Odjezdy: 31 Kvě, 7 Června, 14 Června, 21 Června, 28 Června, 5 Července, 12 Července, 19 Července, 26 Července, 2 Srp
  1. 14:20Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
  2. 15:25Uzhgorod celníce (UA-SK)
  3. 15:30Vysne Nemecke celníce (SK-UA)
  4. 15:55Michalovce Vlak. Nádr., ul.Stanicna 3
  5. 16:25Humenné Vlak. Nádr.
  6. 17:25Stropkov Pošta, ul. Hlavna
  7. 17:40Svidník Aut. Nádr., nást.13
  8. 19:20Giraltovce Aut. Nádr., nást.1
  9. 19:55Prešov Aut. Nádr.
  10. 20:55Levoca Aut. Nádr., nást.1
  11. 21:20Poprad Aut. Nádr.
  12. 01:00Makov celnice (SK-CZ)
  13. 02:10Olomouc Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
  14. 03:05Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
  15. 04:25Humpolec Poliklinika
  16. 05:40Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  • Dopravce: CK EUROTOUR
  • Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed. Not necessary to print a ticket.
  • Zavazadla: 1 příruční zavazadla zdarmo , každe dalši od 20CZK/0,80 €

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací