Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Kalisz

Odjezdy: 16 Lis, 17 Lis, 18 Lis, 20 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 27 Lis, 29 Lis
20:30 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
22:30 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
23:55 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
01:20 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
06:00 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
07:45 Radom Aut. Nádr., ul. Beliny-Prażmowskiego ,2
09:25 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
11:15 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
12:40 Turek Przystanek od strony wschodniej
13:30 Kalisz Aut. Nádr., ul. Podmijeska 2A
Dopravce: PP Tvad
Zavazadla: 1ks.do 30kg(30x50x100)-zdarma, každe dalši 10% z ceny biletu
Slevy: 10% Student (ISIC)
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 5-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Kiev - Kalisz

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací