Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Kalisz

Odjezdy: 23 Zář, 27 Zář, 29 Zář, 30 Zář, 1 Říj, 2 Říj, 3 Říj, 4 Říj, 5 Říj, 6 Říj
20:30 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
22:30 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
23:55 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
01:20 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
06:00 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
07:45 Radom Aut. Nádr., ul. Beliny-Prażmowskiego ,2
09:25 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
11:15 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
12:40 Turek Przystanek od strony wschodniej
13:30 Kalisz Aut. Nádr., ul. Podmijeska 2A
Dopravce: PP Tvad
Zavazadla: 1ks.do 30kg(30x50x100)-zdarma, každe dalši 10% z ceny biletu
Slevy: 10% Student (ISIC)
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 5-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Kiev - Kalisz

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací