• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Poznan - Kherson

Odjezdy: 16 Úno, 18 Úno, 20 Úno, 22 Úno, 24 Úno, 26 Úno, 28 Úno, 2 Bře, 4 Bře, 6 Bře
10:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
13:05 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
16:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
18:15 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
21:10 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
23:45 Korczowa celnice (PL-UA)
00:50 Krakovets celnice (UA-PL)
01:00 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
03:10 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
05:20 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
07:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
10:10 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
12:30 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska 8
13:25 Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
14:05 Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 148
15:40 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
16:55 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: Orion-Avto
Zavazadla: 1ks.(80x80x40) do 30 kg-zdarma, každe dalši od 30 UAH/4.5 PLN za 1 kg
Slevy: 10% Důchodce
30% Ditě od 7-12 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Poznan - Kherson

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací