Podle času
Podle ceny

Linka T 224 S Stuttgart - Kaliningrad

Odjezdy: Čt, So
10:30 Stuttgart ZOB, S-Obertürkheim, P+R Parkplatz
11:30 Karlsruhe Hbf. Südseite, Omnibusbahnhof
12:15 Mamonovo ZOB, Michajlevski Str.
12:35 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
13:00 Kaliningrad OB, Moskovsky Prospekt 184
14:00 Frankfurt am Main Hbf, ZOB Hst. 7-9
15:00 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
17:00 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
17:50 Gottingen Hbf. Berliner Str.
19:40 Hannover ZOB
20:40 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
21:40 Magdeburg ZOB am Hbf
23:05 Potsdam ZOB, Friedrich-Engels-Str neben Hbf.
Dopravce: KönigAuto AG

Všechny linky Stuttgart - Magdeburg

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací