• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Ternopil - Wladyslawowo

Odjezdy: 19 Dub, 21 Dub, 24 Dub, 26 Dub, 28 Dub, 1 Kvě, 3 Kvě, 5 Kvě, 8 Kvě, 10 Kvě
06:45 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
08:05 Kremenets Aut. Nádr., ul.Dubenska 138
08:50 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
09:40 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
11:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
12:25 Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
13:40 Ustyluh celnice (UA/PL)
14:00 Zosin celnice (PL/UA)
16:00 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
18:40 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
20:55 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
Dopravce: TER PAS TRANS/EWHD
Zavazadla: 1 ks.do 30kg (40x60x80) - zdarma, příruční zavazadla do 5 kg - zdarma
Doplňující informace: Add. luggage is transported in the availability of free space in the luggage compartment, for an add. fee. Add. luggage must not exceed the size and weight of the main luggage. Carrier do not transported oversized luggage.
Slevy: 50% Ditě od 0-14 let

Všechny linky Ternopil - Lodz

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací