• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kryvyi Rih - Moskva (10:00)

FOP Klimenko S.I.
Odjezdy: 16 Zář, 17 Zář, 19 Zář, 20 Zář, 23 Zář, 24 Zář, 25 Zář, 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář
  1. 10:00Kryvyi Rih Aut. zastávka "SevGOK", ul. Cherkasova
  2. 10:05Kryvyi Rih Aut. zastavka "17 kvartal", ul. Charivna, 1B
  3. 10:10Kryvyi Rih Aut. Zastávka "44 Kvartal", ul. Shchepkina, 9
  4. 10:15Kryvyi Rih Market "Terra", 5th Zarichnyi microdistrict, 11K
  5. 10:20Kryvyi Rih Market "ATB", 173 kvartal, ul.Tukhachevskoho, 40
  6. 10:30Kryvyi Rih pl. Vyzvolyteliv
  7. 10:40Kryvyi Rih Market "ATB", pr. Pivdennyi, 34
  8. 10:50Kryvyi Rih Aut. zastávka, supermarket "ATB", pr. Gagarina, 4B
  9. 11:00Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnipropetrovske shose, 1a
  10. 11:10Kryvyi Rih Hlavní nádraží, ul. Zaliznychnykiv, 1
  11. 11:40Sofiivka (Dnipropetrovska obl.) Aut. Nádr., ul. Nezalezhnosti, 44A
  12. 12:45Kamianske (Dniprodzerzhynsk) plac Pryvokzalna, 10
  13. 13:20Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  14. 14:00Novomoskovsk ul. Suchkova, 9
  15. 16:30Kharkiv Stanice metra "Kholodna Gora"
  16. 17:55Goptovka (Kharkivska obl.) customs (UA-RU)
  17. 18:00Nehoteievka (Belgorodskij r-n) customs (RU-UA)
  18. 21:00Belgorod Aut. Nádr., pr. Khmelnitskoho, 160
  19. 23:00Kursk Aut. Nádr., ul. 50 let Oktyabrya, 114
  20. 02:00Orel Aut. Nádr., ul. Avtovokzalnaya, 1
  21. 04:00Tula Aut. Nádr., Lenina, 94
  22. 06:00Moskva Stanice metra "Annino", parkování u "Galery Atlantis", dálnice Varshavske, 160

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací