• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Gdynia - Mariupol (10)

Z-TIME/Pryntsypal ahent TDV Kovelske ATP
Odjezdy: 22 Lis, 23 Lis, 25 Lis, 27 Lis, 29 Lis, 30 Lis, 2 Pro, 4 Pro, 6 Pro, 7 Pro
  1. 04:30Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
  2. 05:00Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  3. 05:45Tczew Aut. Nádr. aleja Zwyciestwa 13
  4. 07:15Grudziadz Aut. Nádr., ul.Rapatskogo 33
  5. 08:20Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
  6. 09:35Gniezno Aut. Nádr.
  7. 10:40Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  8. 12:00Wrzesnia Aut. Nádr., stan. 1
  9. 13:10Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží
  10. 15:25Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  11. 17:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  12. 19:55Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
  13. 20:45Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  14. 22:00Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
  15. 23:45Zosin celnice (PL/UA)
  16. 23:55Ustyluh celnice (UA/PL)
  17. 03:50Novovolynsk Aut. Nádr., ul. Autobusna 4
  18. 04:10Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
  19. 05:20Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  20. 06:30Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  21. 08:00Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  22. 09:20Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  23. 12:25Kyiv Aut. Nádr., "Vydubici", Zheleznodorozhnoe shosse, 10A
  24. 13:10Kyiv airport Boryspil Terminal D, last floor
  25. 14:00Pereiaslav-Khmelnytskyi ul.Khmelnitskogo 102
  26. 14:55Zolotonosha Aut. Nádr., ul. Shevchenka 12
  27. 15:30Cherkasy Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova 7
  28. 18:10Kremenchuk Aut. Nádr., Vorovskogo 32/6, (Teatralna)
  29. 19:25Verkhnodniprovsk Aut. Nádr., ul Titova, 10
  30. 20:10Dniprodzerzhynsk Aut. Nádr., ul. Loktukhova 3
  31. 21:25Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  32. 23:10Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy 20
  33. 01:10Melitopol Aut. Nádr., ul.Interkulturna, 204A
  34. 03:20Berdyansk Aut. Nádr., ave. Zahidniy 4
  35. 04:40Mariupol Aut. Nádr., "Jižní", nam. Lenina 118b
  36. 05:00Mariupol Aut. Nádr., ul.Artema 115

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací