• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Vinnytsia - Warszawa (00:15)

Odjezdy: 5 Kvě, 9 Kvě, 12 Kvě, 16 Kvě, 19 Kvě, 23 Kvě, 26 Kvě, 30 Kvě, 2 Června, 6 Června
00:15 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
00:40 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
02:50 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
05:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
06:40 Kremenets Aut. Nádr., ul.Dubenska 138
07:40 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
08:55 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
10:40 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
12:25 Yagodyn celnice (UA-PL)
12:30 Dorohusk celnice (PL-UA)
14:25 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
17:05 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: Mostyka V.K.
Zavazadla: 1 ks.do 50kg (60x40x20) - zdarma, příruční zavazadla do 5 kg - zdarma
Doplňující informace: Additional luggage - 20% of ticket price
Slevy: 20% Student (ISIC)
20% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-6 let
99% Děti 0-6 (bez místa)

Všechny linky Vinnytsia - Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací