• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., Zluki 1

Aut. Nádr., Zluki 1: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2019 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
06:20 – 07:05 DrohobychStebnyk (Lvivska obl.) DrohobychTruskavecStebnyk (Lvivska obl.)

0 hod. 45 min.

Út, So

07:30 – 08:00 DrohobychTruskavec DrohobychTruskavec

0 hod. 30 min.

St, So

07:55 – 20:00 DrohobychWarszawa DrohobychStryiLvivNovoyavorivskYavorivRzeszowSandomierzOpatowOstrowiec SwietokrzyskiRadomGrojecWarszawa

12 hod. 5 min.

Út, Pá, Ne

07:55 – 20:00 DrohobychWarszawa DrohobychStryiLvivNovoyavorivskYavorivJaroslawRzeszowStalowa WolaSandomierzOpatowOstrowiec SwietokrzyskiRadomWorowWarszawa

12 hod. 5 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

08:30 – 10:10 DrohobychLviv DrohobychLviv

1 hod. 40 min.

Po

09:00 – 09:30 DrohobychTruskavec DrohobychTruskavec

0 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

11:45 – 11:00 DrohobychKarlovy Vary DrohobychSambirLvivStryiMukachevoUzhgorodBrnoPrahaPlzeňKarlovy Vary

23 hod. 15 min.

So

13:30 – 13:50 DrohobychTruskavec DrohobychTruskavec

0 hod. 20 min.

Denně

15:10 – 20:50 DrohobychLutsk DrohobychStryiLvivGorokhivLutsk

5 hod. 40 min.

Denně

15:30 – 15:00 DrohobychSwinoujscie DrohobychStryiLvivLvivKrakowKatowiceWroclawZielona GoraGorzow WielkopolskiSzczecinSwinoujscie

23 hod. 30 min.

Út, St, Čt, So, Ne

15:45 – 05:15 DrohobychWroclaw DrohobychStryiLvivLvivKrakowKatowiceOpoleWroclaw

13 hod. 30 min.

Čt, Ne

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., Zluki 1 in the city of Drohobych contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Drohobych

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací