• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, пл.Злуки, 1

Автовокзал, пл.Злуки, 1: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2019 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
06:20 – 07:05 ДрогобичСтебник (Львівська обл.) ДрогобичТрускавецьСтебник (Львівська обл.)

0 год. 45 хв.

Вт, Сб

07:30 – 08:00 ДрогобичТрускавець ДрогобичТрускавець

0 год. 30 хв.

Ср, Сб

07:55 – 20:00 ДрогобичВаршава ДрогобичСтрийЛьвівНовояворівськЯворівЯрославРяшівСтальова ВоляСандомєжОпатувОстровець-СвентокшиськийРадомГруєцьВаршава

12 год. 5 хв.

Вт, Пт, Нд

07:55 – 20:00 ДрогобичВаршава ДрогобичСтрийЛьвівНовояворівськЯворівЯрославРяшівСтальова ВоляСандомєжОпатувОстровець-СвентокшиськийРадомВоровВаршава

12 год. 5 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

08:30 – 10:10 ДрогобичЛьвів ДрогобичЛьвів

1 год. 40 хв.

Пн

11:45 – 13:05 ДрогобичПльзень ДрогобичСамбірЛьвівСтрийМукачевеУжгородБрноПльзень

25 год. 20 хв.

Сб

12:10 – 07:30 ДрогобичПльзень ДрогобичТрускавецьСтебник (Львівська обл.)СтрийСколеМукачевеУжгородБрноПрагаПльзень

19 год. 20 хв.

Пн, Ср, Сб

13:00 – 15:00 ДрогобичЛьвів ДрогобичСамбірЛьвів

2 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

13:30 – 13:50 ДрогобичТрускавець ДрогобичТрускавець

0 год. 20 хв.

Кожен день

15:10 – 20:50 ДрогобичЛуцьк ДрогобичСтрийЛьвівГорохівЛуцьк

5 год. 40 хв.

Кожен день

15:45 – 05:15 ДрогобичВроцлав ДрогобичСтрийЛьвівЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлав

13 год. 30 хв.

Чт, Нд

19:40 – 14:30 ДрогобичГданськ ДрогобичСтрийЛьвівЛюблінВаршаваТоруньБидгощГданськ

18 год. 50 хв.

Чт, Нд

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, пл.Злуки, 1 в місті Дрогобич містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Дрогобич

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя