Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Линия А1 Краков - Шкодер

09:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
10:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
12:00 Bielsko-Biała Benzinka BP, ul.Warszawska 16
14:15 Olomouc Gas Station OMV Brnenska ul.
15:30 Brno Benesova str, Bus Stop
17:30 Bratislava Aut. Nádr. "Mlynske Nivy"
08:00 Split Benzinka INA, Pojišanska, 21000
09:00 Omiš Čerpací stanice INA
09:30 Baška Voda Bus stop on Adriatic Highway (closer to Makarska)
10:00 Makarska Benzinka INA, ul. Vukovarska
10:15 Tučepi Dalnice D8, aut. zast.
10:30 Podgora Aut. Nádr.
11:25 Gradac Benzinka INA
12:30 Neum Parking vedle Hotela Jadran
13:30 Dubrovnik Aut. Zastavka vedle benzinki INA, ul. V.Nazora
15:00 Igalo Čerpací stanice Petrol
15:20 Herceg Novi Aut. Nádr.
16:30 Tivat Aut. Nádr. parking in front of station by Market Franca
17:30 Budva Parkování u Hotel Slovenska Plaza
18:00 Sutomore Aut. Nádr.
19:30 Bar Benzinka EKO
20:00 Ulcinj Čerpací stanice Castellana
21:30 Shkoder Komplexní Luani-A, čerpací stanice Alpet
Dopravce: Elabus
Zavazadla: 1 bag up to 25 kg-free, every next from 22 PLN per 1 kg
Storno podmínky: do 336h: 70%
odjezd od 336h do 48h: 50%
odjezd od 48h do 24h: 30%
odjezd od 24h do 0h: 10%
Slevy: 10% Ditě od 0-12 let
10% Důchodce od 55 let
10% Skupina 10 osob

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací