Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Линия А2 Краков - Бургас

05:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
06:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
08:00 Bielsko-Biała Benzinka BP, ul.Warszawska 16
09:15 Olomouc Gas Station OMV Brnenska ul.
10:30 Brno Aut. Nádr., Benešova Street
12:30 Bratislava trolejbusová zastávka na stanici AS Mlynské Nivy
21:30 Arad Čerpací stanice "Gazprom", DN69 Kilometrul 44
22:30 Timisoara Lukoil petrol station, DJ691, 6 km
00:30 Deva Gara Centrala
02:00 Sibiu Benzinka "OMV", dálnice Alba Iulia
06:30 Bucuresti Benzinka "OMV", B-dul Iuliu Maniu, nr. 390-400
08:00 Ruse Čerpací stanice "OMV" bul. "Hristo Botev"
10:40 Zlatni pyasatsi Stacja paliw Petrol koło Parku Wodnego Aquapolis
11:20 Varna Катедралата
12:20 Byala Benzinka "Tornado Dil", ul.Tr.Milushev
12:30 Obzor Budova Las Vegas, k / autobusové nádraží, ul.Rila
13:30 Sveti Vlas ul.Św.Wlasij, benzinova Stanice "Vlas Oil"
14:00 Slanchev Bryag Bus Stop opposite Hotel Diamond
14:30 Ravda Autobusová zastávka na úřadu obce
14:40 Aheloy Čerpací stanice "Lukoil"
14:50 Pomorie Benzinka SNG, 1 Manastirska
15:00 Burgas Petrol Station Lukoil Burgas - Iztok, direction airport
Dopravce: Elabus
Zavazadla: 1 bag up to 25 kg-free, every next from 22 PLN per 1 kg
Storno podmínky: do 336h: 70%
odjezd od 336h do 48h: 50%
odjezd od 48h do 24h: 30%
odjezd od 24h do 0h: 10%
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Důchodce od 55 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací