Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Прага - Варна

10:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
12:45 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
14:40 Bratislava Aut. Nádr. "Mlynske Nivy", nást.14
15:50 Wien Stadion Center, Olympiaplatz 2
23:35 Arad Aut. Nádr. Transdara
03:15 Sibiu Aut. Nádr. Turnișor
05:50 Pitesti Aut. Nádr. ”SUD”
07:20 Bucuresti Aut. Nádr. Rahova Sos. Alexandriei nr.164
08:45 Ruse Aut. Nádr.
09:45 Razgrad Aut. Nádr.
10:45 Shumen Aut. Nádr.
12:00 Varna Aut. Nádr., nast.8, ul.Vl.Varnenchik 158
Dopravce: Omega Group 84
Zavazadla: 1 bag up to 20kg-free, every next from 20 BGN
Dodatečná informace: Extra payment for bicycles - 10 EUR.
Storno podmínky: do 72h: 90%
odjezd od 72h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce
30% Ditě od 7-12 let
50% Ditě od 3-7 let
90% Ditě od 0-3 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací