Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 004 Milan - Brno

13:30 Milano Lampugnano via NATTA
14:50 Brescia St. di autobus
15:50 Verona St. di autobus
17:57 Trento St. di autobus
18:55 Bolzano St. di autobus
20:55 Innsbruck Eisstadion
23:20 München Fröttmaning P+R Parkplatz
23:50 München airport Letiště
04:00 Plzeň hlavní nádraží
05:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
08:10 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
08:30 Brno Aut. Nádr. u hotelu Grand
Dopravce: Tourbus
Zavazadla: 1 bag up to 20kg (100x60x30)-free, every next from 6 EUR.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 0h: 75%
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací