Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 295 Киев - Гайсин

08:00 Kiev Bus Station "Pivdenna", metro "Ippodrom", Ak.Glushlova str, 3
10:11 Volodarka Request stop
10:55 Tetiiv Lenina str. 20
11:14 Bugaivka (Oratovskiy r-n) Request stop
11:24 Akimovka (Orativskiy r-n) Przystanek na żądanie
11:42 Zhyvotivka Request stop
11:55 Orativ (Vinnytska obl., village) Nevskogo str. 20
12:22 Babyn Request stop
12:29 Pariivka Request stop
12:41 Kalnik (Vinnytska obl.) Request stop
12:55 Dashiv Gorkyoho str. 16
13:02 Kamyanigirka (Illinetskiy r-n) Request stop
13:16 Guncha Request stop
13:30 Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnja 129
Dopravce: VasilkivTransAvto
Zavazadla: 1 bag and hand luggage - free of charge, every next - 10% of the ticket price
Storno podmínky: do 72h: 75%
odjezd od 72h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací