Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 916 Sozopol - Ivano-Frankivsk - Lviv

13:00 Sozopol restaurant Cherno more
13:15 Chernomorets on the route (under the bridge)
13:40 Burgas Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
14:00 Sarafovo zastavka airport
14:20 Pomorie Bus Station in new town
14:30 Aheloy restaurant Black And White
14:35 Ravda post,restaurant Tornado
14:40 Nesebar Hotel Fiesta Panorama
15:00 Slanchev Bryag Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
15:40 Obzor Aut. Nádr.
15:50 Byala АЗС у дороги
16:00 Kamchia развилка на Камчию
16:30 Varna "Poligraphia" bus station
16:50 Saints Constantine and Helena Parking near complex
16:55 Slanchev Den Bus Station
17:10 Zlatni pyasatsi Управление
17:20 Kranevo "Top Market" bus station
17:30 Albena Bus Station
17:50 Balchik Gas Station "Lafi"
18:30 Kavarna route Varna - Durankulak
11:30 Chernivtsi Korovia village, Hlavnaya str.9, gas station Lukoil
13:15 Kolomyya Karpatska str. 142-b / Gas station OKKO
15:00 Ivano-Frankivsk Kalushske shosse str. 2d/Gas station WOG
15:30 Kalush Ivano-Frankivska str, 140 / Gas station OKKO
17:00 Stryi Bolekhivska str, 49/ Gas station OKKO
18:00 Lviv Naukova str., 35a, parking near Silpo market
Dopravce: ODD Doris
Zavazadla: 1 bag up to 20kg(20x30x60)-free, every next - 30 EUR
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
po 12h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací