Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky EU0331 Koln - Kiev

08:00 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
08:45 Düsseldorf Hbf., Fernbusbhf., Worringer Str.
09:20 Duisburg Otto-Keller-Straße
09:50 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
10:35 Dortmund Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
10:55 Unna ZOB, Busst. C
12:10 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
14:00 Hannover Hbf, Omnibusbahnhof Bstg. 5
15:00 Braunschweig ZOB Pavilion, Berliner Platz
16:15 Magdeburg Hbf, Neuer ZOB, Maybachstr.
18:35 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
06:00 Dorohusk CLO POL-UKR
08:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
11:00 Kovel Benzínová pumpa "Maveks"
12:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
13:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:15 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
15:20 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
17:00 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
18:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Eurovoyage
Zavazadla: 1 bag 60x40x40 cm, - free, every next from 5-15 EUR
Storno podmínky: do 24h: 90%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Invalida
10% Důchodce od 65 let
10% Student (ISIC)
50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací