Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Kamenets-Podolskiy - Poznan

11:05 Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
12:30 Borschiv Aut. Nádr.
13:20 Chortkiv Aut. Nádr., ul.Kopycinесka22
14:10 Buchach ul. Shevchenka 57
16:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
18:45 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
19:45 Krakovets celnice (UA-PL)
20:15 Korczowa customs PL-UA
22:10 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera nast.M
01:00 Krakow airport Letiště
02:55 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
04:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
06:20 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
08:00 Leszno Dworzec PKP
09:15 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Dopravce: PAT TERNOPIL-16127
Zavazadla: 1 bag-free, every next from 80 UAH
Dodatečná informace: Carriage of animals and bicycles are allowed for extra payment
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 75%
odjezd od 24h do 12h: 50%
po 12h: jízdenka je nevratná
Slevy: 50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací