Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Köln - Kiev

07:00 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
09:00 Hamburg ZOB am Hbf
07:35 Bremen Vlak. Nádr., Breitenweg 13
07:50 Düsseldorf Hbf., Worringerstr.
08:20 Duisburg Otto-Keller-Straße
08:50 Essen ZOB bei HbF
09:20 Dortmund ZOB, Steinstrasse
09:50 Hamm HBF, Rückseite, Unionstr.
10:50 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
12:20 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
13:20 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
14:20 Magdeburg ZOB, Konr.-Adenauer-Platz
17:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
04:00 Korczowa customs PL-UA
05:30 Krakovets celnice (UA-PL)
07:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
11:45 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
13:00 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
15:00 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
15:30 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: EuroClub
Zavazadla: 1 bag up to 40kg - free
Dodatečná informace: Carriage of 1 small dog in a cage, with documents - full ticket price, bicycles - in disassembled state for 30 EUR. Passengers on the day before departure should learn from the carrier number of the bus and come to land 30 minutes before departure.
Storno podmínky: do 168h: 85%
odjezd od 168h do 72h: 70%
odjezd od 72h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 5% Skupina 6 osob
10% Důchodce od 60 let
10% Invalida
10% Mládež od 13-18 let
30% Ditě od 11-12 let
50% Ditě od 0-10 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací