Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Wroclaw - Katowice - Kiev

13:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
14:30 Opole Dworzec PKS, ul.1 Maja
15:30 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
16:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
18:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
19:30 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
20:15 Debica Benzinka Shell vedle McDonalds
21:15 Rzeszow CMP Wagabunda , Dw PKP , Plac Dworcowy
21:35 Lancut Aut. Nádr.
22:00 Przeworsk Dworzec PKS
22:30 Jaroslaw Vlak. Nádr Wagabunda
23:10 Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego 4
05:00 Lviv Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21
07:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
09:30 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
11:30 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
12:30 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
Dopravce: Eastern European Travel
Zavazadla: 1bag up to 30 kg and size (length + width + height) not exceeding 170 cm - for free, next kg 1 EUR
Dodatečná informace: Carriage of animals is not possible. Carriage of bicycles is possible in case of free space in trunk. Extra payment to driver.
Storno podmínky: do 240h: 80%
odjezd od 240h do 72h: 50%
odjezd od 72h do 24h: 10%
po 24h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací