Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Zaporizhia - Heilbronn

16:00 Zaporizhia Aut. Nádr., Zaporozhskaya 22
18:00 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
22:00 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
00:30 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
02:30 Lubny Aut. Nádr., Radyanska 157
06:15 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
07:15 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
08:30 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
11:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:00 Lviv Autobusové nádraží, v blízkosti bariéry, 109 Strijska str.
05:30 Chemnitz ZOB
06:15 Gera Aut. Nádr.
07:30 Hof Autohof Münchenberg, Ausfahrt 35
09:00 Nurnberg ZOB
10:00 Ingolstadt ZOB, Esplanade Str.
11:00 München P+R Fröttmaning
13:00 Ulm Eberhard-Finckh-Straße
14:00 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
15:00 Heilbronn Bahnhofstraße 36
Dopravce: Benz Express
Zavazadla: 2 bag up to(60x40x40)-free, every next 1kg from 1 EUR
Dodatečná informace: Passengers must appear on the landing necessarily 30 minutes before the departure of the bus. Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 50 euros needed.Carriage of animals - 50-80% of ticket price.
Storno podmínky: do 744h: 90%
odjezd od 744h do 72h: 75%
odjezd od 72h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 12-16 let
10% Důchodce od 60 let
10% Invalida
10% Studenti do 26 let (ISIC)
20% Ditě od 5-12 let
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací