Według czasu
Według ceny

Autobusy Opole - Zhytomyr

Kup bilet na autobus Opole – Zhytomyr: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Zhytomyr. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Opole do Zhytomyr i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Zhytomyr najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
08:30 – 03:45 OpoleZhytomyr

19 godz. 15 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

08:50 – 09:20 OpoleZhytomyr

24 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

08:50 – 09:20 OpoleZhytomyr

24 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

13:40 – 10:05 OpoleZhytomyr

20 godz. 25 min.

Codziennie

13:40 – 10:05 OpoleZhytomyr

20 godz. 25 min.

Codziennie

14:30 – 10:30 OpoleZhytomyr

20 godz. 0 min.

Codziennie

14:50 – 09:20 OpoleZhytomyr

18 godz. 30 min.

Pn, Cz

14:50 – 09:20 OpoleZhytomyr

18 godz. 30 min.

Sb

17:30 – 13:20 OpoleZhytomyr

19 godz. 50 min.

Codziennie

17:30 – 13:20 OpoleZhytomyr

19 godz. 50 min.

Codziennie

18:45 – 12:50 OpoleZhytomyr

18 godz. 5 min.

Pt

19:30 – 14:35 OpoleZhytomyr

19 godz. 5 min.

Wt, Sb

20:35 – 13:30 OpoleZhytomyr

16 godz. 55 min.

Codziennie

20:35 – 13:30 OpoleZhytomyr

16 godz. 55 min.

Codziennie

20:35 – 13:30 OpoleZhytomyr

16 godz. 55 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Opole szybko dojechać do centrum Zhytomyr w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Opole oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Zhytomyr. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation