• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Opole - Zhytomyr

Kup bilet na autobus Opole – Zhytomyr: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Zhytomyr. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Opole do Zhytomyr i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Zhytomyr najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
08:30 – 05:00 OpoleZhytomyr

20 godz. 30 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

11:15 – 05:35 OpoleZhytomyr

18 godz. 20 min.

Codziennie

12:35 – 05:00 OpoleZhytomyr

16 godz. 25 min.

Cz, Sb

13:40 – 07:15 OpoleZhytomyr

17 godz. 35 min.

Codziennie

13:40 – 08:15 OpoleZhytomyr

18 godz. 35 min.

Codziennie

14:30 – 10:30 OpoleZhytomyr

20 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

14:50 – 09:20 OpoleZhytomyr

18 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

16:00 – 08:30 OpoleZhytomyr

16 godz. 30 min.

Codziennie

16:05 – 09:25 OpoleZhytomyr

17 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Sb, Nd

19:40 – 10:30 OpoleZhytomyr

14 godz. 50 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

20:35 – 13:30 OpoleZhytomyr

16 godz. 55 min.

Codziennie

20:35 – 13:30 OpoleZhytomyr

16 godz. 55 min.

Codziennie

20:35 – 13:30 OpoleZhytomyr

16 godz. 55 min.

Codziennie

20:35 – 13:30 OpoleZhytomyr

16 godz. 55 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Opole szybko dojechać do centrum Zhytomyr w 2021 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Opole oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Zhytomyr. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

Lvivske ATP 14630Zhytomyr - Krakow

Brak Wi-Fi, ale kierowcy przyjaźni i pomocni.

Lvivske ATP 14630Львов - Томашув-Любельский

Wszystko w porządku

Lvivske ATP 14630Tomaszow Lubelski - Lviv

Bez żadnych problemów.

Lvivske ATP 14630Lviv - Lublin

Wszystko sprawnie. Wystarczająco miejsca między siedzeniami. Przejazd bardzo tani. Polecam

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation